Rámcový vzdělávací programm pro základní školy Úvod e-Průvodce Průvodce
e-Průvodcem
Váš ŠVP
s e-Průvodcem
Projekty Časově-tematické
plány
Odkazy Objednávka
Anketa FAQ Autoři Kontakty
Tištěný
Průvodce
Modrá
řada

přihlásit se | webmaster | mapa stránek | verze pro tisk
AKTUALIZACE     DVPP     NOVINKY
 
 

 

AKTUALIZACE červen 2008 – Podklady pro  2. vzdělávací období jsou kompletní!

Na e-Průvodci jsou již k dispozici katalogové stránky činností, učiva a klíčových kompetencí ke všem očekávaným výstupům 1. stupně ZŠ v oborech Český jazyk a literatura, Matematika a její aplikace a Člověk a jeho svět.

 

Veškeré aktualizace jsou v ceně základní licence, a proto přejeme všem školám, které už licenci mají, co nejpříjemnější práci s úplnými materiály. Pokud již platnost vaší licence vypršela, můžete si objednat její prodloužení na další rok.

 

 

AKTUALIZACE září/říjen 2007 – Podklady pro  češtinu a matematiku jsou kompletní!

Na e-Průvodci jsou již k dispozici katalogové stránky činností, učiva a klíčových kompetencí ke všem očekávaným výstupům 1. stupně ZŠ v oborech Český jazyk a literatura a Matematika a její aplikace.

Realizační tým se nyní zaměřuje na zpracování stránek pro oblast Člověk a jeho svět, které budou korespondovat s připravovanou edicí nakladatelství Prodos.

Postup aktualizací

Snažíme se pro Vás materiály publikovat ihned po jejich dokončení, proto budeme postupovat takto:

1. Začínáme vložením stránek očekávaných výstupů Matematiky a jejích aplikací pro 4. ročník. (realizováno)

2. Následuje Český jazyk a literatura pro 4. ročník. (realizováno)

3. Dalším krokem je publikace podkladů pro 5. ročník v češtině a v matematice. (realizováno)

4. Následovat bude doplnění výstupů k oblasti Člověk a jeho svět a kompletace mezioborových souvislostí.

 

Související úpravy

V souvislosti s doplněním výstupů pro celý první stupeň se mírně mění i fungování sekce e-Průvodce, takže stávající uživatelé se setkají s několika příjemnými novinkami:

1. Seznamy očekávaných výstupů jsou nyní v podsekci Očekávané výstupy dva. Jeden pro první (OV 1–OV 51), jeden pro druhé vzdělávací období (OV 94–OV 158). Pomocí tlačítek nad nimi si dle potřeby vyberete, ve kterém z nich se budete pohybovat. Dále si vybíráte stránky výstupů stejně jako dosud.

2. Na stránkách jednotlivých výstupů najdete v levém sloupku odkazy oba seznamy očekávaných výstupů. Přecházet na jiné výstupy obou období můžete zcela libovolně.

 

AKTUALIZACE ČERVENEC 2007

Na e-Průvodce postupně doplňujeme stránky očekávaných výstupů pro druhé období vzdělávání.

Aktualizace probíhají v rámci stávající licence. Školy, které mají již licenci zakoupenou, mají tedy další materiály v ceně.

Nové texty vyjdou také jako tištěný šanonový Průvodce výukou dle RVP ZV na 1. stupni ZŠ – 2. díl. Vzhledem k náročnosti ale dáváme přednost nejprve publikaci na internetu.

 

 

 
nahoru